Hakkımızda

Hakkımızda

HAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Türkiye’de ağız ve diş sağlığı hizmetleri insan kaynakları ve teknolojik açıdan çığ gibi büyüyen bir alandır. Büyük bir hızla diş hekimliği fakültesi sayısı ile buradan mezun olan doktor sayısı artmakta bunun sonucu olarak ağız ve diş sağlığı hizmeti veren kurumlar çoğalmaktadır. Türkiye’de Ağız ve diş sağlığı hizmetleri insan kaynakları ve teknolojik açıdan çığ gibi büyüyen bir alandır. Büyük bir hızla diş hekimliği fakültesi sayısı ile buradan mezun olan doktor sayısı artmakta bunun sonucu olarak ağız ve diş sağlığı hizmeti veren kurumlar çoğalmaktadır. Biz bilgi birikimimiz, mesleki tecrübemiz ile beraber ekip çalışmasını multidisipliner şekilde harmanlayıp etik değerlerden ödün vermeden yol alan bir kurum olma hedefindeyiz. Bu hedefle Han Dental Klinik olarak ilk defasında ve her defasında doğru tedavi hizmet kalitesi prensibini kendimizle özleştirmeyi ilke olarak kabul etmiş bir kurumuz. Her hastamızı kendi içinde mesleki tecrübemiz, bilgi birikimimiz ve modern alt yapımızla ekip olarak değerlendirip doğru tedavileri tam bir açıklıkla hastamızla paylaşıp uygulamaktayız.

Kliniğimizde her biri kendi alanlarında uzmanlık yaparak tecrübe ve bilgi sahibi hekim ve tekniker kadromuzla ve ağız ve diş sağlığı sektöründeki tüm paydaşlarımızla son teknolojiyi takip edip, etik değerlerimizden ödün vermeden, eğitime katkı sağlayan bir kurum olarak sizlere sağlık hizmeti vermek temel misyonumuzdur.

Kliniğimizin kendi değerleri ile Avrupa pazarı ve Türkiye pazarında sektör lideri olması temel vizyonumuzdur.

Han Dental Klinik ekibi olarak uzman kadromuzla sizlere hizmet vermek için Ümraniye’deyiz.

Misyonumuz

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili rahatsızlıkları doğru teşhis edip ‘primum non nocere’ yani ‘önce zarar verme’ ilkesi doğrultusunda hastalarımızın gereksinimlerini ve taleplerini karşılamaktır.

Vizyonumuz

Hasta haklarının ve memnuniyetinin ön planda tutulduğu, takım çalışmasına önem veren güler yüzlü uzman bir ekiple tüm yeniliklerin takip edildiği modern bir klinik ortamı ile hastalara rahat ve konforlu bir tedavi süreci yaşatmaktır.

Prensibimiz

Sterilizasyon ve dezenfeksiyondan ödün vermeden tüm tedavilerin alanında uzman hekimler ile tüm aşamalarda hasta bilgilendirilerek kişiye özgü ve sonuç odaklı tamamlanmasıdır.

Neden Biz?

Neden Han Dental Klinik Tercih Edilmeli?

Hobi olarak yapmış olduğumuz uğraşlar ve arkadaş ile geçirmiş olduğumuz zamanlar genellikle en iyi, en hızlı geçen zamanlardır.

Peki, en sevdiğiniz hobiniz işiniz olsa…

İşiniz sırasında tanımış olduğunuz kişiler sadece tedavisini yaparak yolladığınız bireyler değil aynı zamanda yaşamlarına dokunmuş olduğunuz, hayatlarına gülümseme kattığınız birer arkadaş olsa…

Diş tedavisi için gitmiş olduğunuz yer soğuk, sıradan, klasik bir klinik değil sizi evinizdeymiş gibi, bir arkadaşınızı ziyareteymiş gibi hissettirse…

Bu yüzden bizler bir klinik hayali kurduk klasik, soğuk ve alışılanın dışında bir klinik…

Sevdiğimiz, yaparken mutlu olduğumuz ve hobimiz haline gelen işimizde,

Daha da bilgi sahibi olmak ve daha ileri tedaviler yapabilmek için uzmanlaştık…

Her gün hobimizi, hayallerimizi kurmuş olduğumuz kliniğimizde gerçekleştirmek,

Uzman ve deneyimli kadromuzla kliniğimizde gereken her tedaviyi en iyi şekilde uygulayabilmek için…

Kliniğimizi,

Yuvamızı,

Yani Han Dental Klinik’i kurduk…

Tedavi gereksinimi olan kişileri sadece birer hasta olarak değil problemlerine çare olabildiğimiz arkadaşlarımız olarak gördük…

Ve kocaman bir aile olduk…

Şimdi siz değerli dostlarımızı da bu büyük ailenin bir parçası olmak için yuvamıza bekliyoruz…

Ekibimiz

Uzman Kadromuz

Nazlıhan Koz Fazlıoğlu

Diş Hekimi ve Protez Uzmanı

KURUCU HEKİMİMİZ

Ön teşhis, randevu vb. tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
info@handentalklinik.com
·   Pazartesi – Cumartesi: 08.00 – 20.00

Muayene Olmak İçin Hekimlerimizden Randevu Alabilirsiniz.